MDental Lublin

NASZ GABINET

Gabinet stomatologiczny MDENTAL to wysokiej jakości gabinet działający w Lublinie, którego misja jest niezmienna od początku naszego działania – pomagać Pacjentom pragnącym cieszyć się uśmiechem, który nie jest tylko estetyczny, ale co najważniejsze zdrowy. Nasza wykwalifikowana kadra to prawdziwa gwarancja tego, że potrzeby każdego Pacjenta zostaną spełnione. Stale dążymy do tego, aby zwiększać szereg zabiegów świadczonych przez nasz gabinet. Wierzymy, że dzięki temu nawet największy problem na tle dentystycznym będzie tylko drobnym wyzwaniem.

PEŁNA OFERTA

Jako gabinet stomatologiczny MDENTAL oferujemy naszym pacjentom szereg usług z zakresu:

 • Diagnostyki stomatologicznej
 • Zabiegów profilaktycznych, pozwalających na utrzymanie zębów w nienagannym stanie
 • Wybielania zębów, przywracając im naturalną biel
 • Odbudowy struktury zęba
 • Leczenia kanałowego (endodontycznego)
 • Periodontologii
 • Chirurgii stomatologicznej
 • Protetyki
 • Implantologii

Nasza klinika, zlokalizowana na ulicy Melomanów 1/3 w Lublinie jest wyposażona nie tylko w najwyższej klasy sprzęt medyczny, taki jak inteligentny robot Mectron Piezosurgery, system implantów stomatologicznych Ankylos od firmy Dentsply, czy specjalistyczny mikroskop Leica 320. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że szczególną uwagę przykładamy do ciągłego kształcenia każdego stomatologa, który pracuje w gabinecie MDENTAL. Dzięki temu pacjent zyskuje pewność, że każdy zabieg, na jaki się on umówi, zostanie wykonany w maksymalnie precyzyjny sposób. Naszą najskuteczniejszą reklamą są uśmiechy zadowolonych osób opuszczających nasz gabinet! Nie bez znaczenia pozostaje także całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas każdego zabiegu – dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w MDENTAL była nie tylko skuteczna, ale też kojarzyła się z przyjemnym doświadczeniem i zadbaniem o własne zdrowie.

Zdrowy uśmiech to dziś oznaka nie tylko dbania o własny wygląd, ale także i zdrowie. Jeżeli więc potrzebujesz miejsca, w którym stomatolog zajmie się leczeniem twojego uzębienia na niezwykle wysokim poziomie, zapraszamy Cię do gabinetu stomatologicznego MDENTAL!

ZOBACZ, W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Posiadamy kompleksową ofertę, dlatego każdy z pacjentów znajdzie coś dla siebie - od diagnostyki i regularnego leczenia, aż po zaawansowane zabiegi dentystyczne wraz z korektą wizualną oraz odbudową zębów.

Sprawdź nasze usługi, umów się na wizytę, a my udoskonalimy Twój uśmiech!

zobacz naszą ofertę
x

  zarezerwuj online!

  Zapraszamy do elektronicznej rezerwacji