MDental Lublin

Wśród wielu urządzeń znajdujących się w gabinecie, chcielibyśmy wyróżnić kluczowe, które powodują że nasz gabinet stomatologiczny jest jeden z najlepiej wyposażonych na rynku.

Carestream 8100 3D

Tomografia komputerowa oraz pantomogram

Urządzenie to dysponuje najwyższą rozdzielczość 3D na świecie 75 μm . Posiada również technologię Dynamic colimator – unikalna opatentowana technologia zmiany pola 3D. Dzięki tym unowocześnieniom, tomografia komputerowa przebiega szybko i jest dostępna w najwyższej możliwej rozdzielczości. Sprawia to, że diagnostyka może być bardziej dokładna i trafna.

Mectron Piezosurgery

Nóż piezoelektryczny do chirurgii

Piezoelektryczne urządzenie do cięcia kości włoskiej firmy Mectron. Rewolucyjna technika osteotomii i osteoplastyki, wykorzystująca mikrodrgania końcówek, zapewniająca dokładność jakiej nie oferują tradycyjne instrumenty chirurgii kostnej. Cięcia są mikrometryczne, selektywne i pewne. Rozprowadzana chmura płynu uniemożliwia przegrzanie się tkanek. Urządzenie pozwala na selektywne cięcie tkanek twardych bez ryzyka uszkodzenia tkanek miękkich.

Leica 320 M

Mikroskop endodontyczny

Mikroskop stomatologiczny Leica M320 pomaga osiągnąć doskonałe wyniki chirurgiczne. Zapewnia doskonałą jakość optyczną, która poprawia wizualizację drobnych szczegółów anatomicznych. Posiada znaczące zalety ergonomiczne, które pomagają w komfortowej pracy . Dodatkowo kamera Full HD umożliwia wyjaśnianie procedur za pomocą wideo lub obrazu na żywo, a następnie przesyłanie danych do plików pacjenta w celu uzyskania kompleksowej dokumentacji.

Carestream sc 3600

Skaner wewnątrzustny

Komputerowy skaner wewnątrzustny Carestream CS 3600, w jaki wyposażyliśmy naszą klinikę, pozwala zaplanować najlepsze leczenie protetyczne w jak najkrótszym czasie. To wszystko bez użycia mas wyciskowych i bez dotykania zębów! Dzięki skanerowi wewnątrzustnemu obraz jamy ustnej pojawia się na ekranie komputera w technologii 3D.

Laser Smart

Laser diodowy

Laser znajduje bardzo szerokie zastosowanie w naszym gabinecie do wszystkich dziedzin stomatologii i różnego rodzaju zabiegów: periodontologicznych (leczenie stanów zapalnych dziąseł i przyzębia), chirurgicznych (cięcie tkanek, koagulacja, tamowanie krwawienia), endodontycznych (odkażanie kanałów, likwidacja stanu zapalnego wewnątrz kanału a tym samym likwidacja bólu), w stomatologii estetycznej wybielanie pojedynczych zębów martwych i wybielanie estetyczne całościowe, w stomatologii zachowawczej odkażanie ubytków przed wypełnieniem higienizacja okolic przyszyjkowych po skalingu, w leczeniu stanów zapalnych skroniowo-żuchwowych, w neuralgii nerwu trójdzielnego, nieinwazyjne leczenie nadwrażliwości zębów. Ważne: Wszystkie zabiegi chirurgiczne z użyciem lasera nie wymagają zakładania szwów!

Centurion Pro PRP

Wirówka PRF do fibryny bogatopłytkowej

Fibryna bogatopłytkowa to koncentrat płytkowy nowej generacji w postaci trójwymiarowej struktury. Pozyskiwany jest z krwi własnej pacjenta, dzięki czemu naturalnie stymuluje szybszą regenerację, gojenie się tkanek miękkich i odbudowę kości. Fibryna bogatopłytkowa zawiera szereg czynników przyspieszających angiogenezę tj. tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz budowę nowych komórek, takich jak fibroblasty i osteoblasty.

Sprintray Moonray S

Drukarka 3D

Drukarkę 3D wykorzystuje się zarówno w ortodoncji do drukowania modeli poglądowych jak również w protetyce do wykonywania modeli dzielonych oraz koron, nakładek korekcyjnych oraz retainerów. Niezależnie od zastosowania, każdy z tych modeli powstaje w oparciu o pozyskany wcześniej skan 3D.

zobacz, czym możemy tobie służyć

W naszej ofercie każdy z pacjentów znajdzie coś dla siebie - od regularnego leczenia i diagnostyki, po zaawansowane zabiegi dentystyczne wraz z ulepszaniem uśmiechu.

Sprawdź nasze usługi, zamów wizytę i ulepsz swój uśmiech!

odkryj naszą ofertę
x
zarezerwuj online!

Zapraszamy do elektronicznej rezerwacji